پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار نهاد
 
«کارآفرینی جزء ضروریات شخصیتی جوان دانشجوی امروز ماست»
«کارآفرینی جزء ضروریات شخصیتی جوان دانشجوی امروز ماست»دومین جلسه کارآفرینی با موضوع شعار سال و حمایت از کالای ایرانی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس برگزار گردید.
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
برگزاری مراسم جشن و سخنرانی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)
برگزاری مراسم جشن و سخنرانی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س)امام رضا (علیه السلام) فرمود: کسى که حضرت فاطمه معصومه را زیارت کند پاداش او بهشت است.
دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧
دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه با رهبر انقلاب
دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه با رهبر انقلابحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه در دیدار رئیس و مسئولان قوه‌ی قضائیه با اشاره به مسئولیت‌های سنگین و حاکمیتی دستگاه قضا تأکید کردند: قوه‌ی قضائیه باید «مظهر عدالت» و «ملجأ مورد اطمینان و پناهگاه آرامش‌بخش مردم» برای احقاق حقوق فردی و عمومی باشد و اعتماد افکار عمومی را با تبلیغ درست یعنی انعکاس هنرمندانه و مؤثر واقعیات و عملکرد دستگاه قضایی و نیز حرکت و تحول مستمر درونی به دست آورد.
شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧
بازنگری در آئین‌نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها
بازنگری در آئین‌نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها جلسه 107 ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، كه روز گذشته در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد.
شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧
استاد باید درست اندیشیدن، تعامل صحیح با دیگران و نوع ایستادگی در برابر مشکلات را به دانشجو یاد دهد
استاد باید درست اندیشیدن، تعامل صحیح با دیگران و نوع ایستادگی در برابر مشکلات را به دانشجو یاد دهد رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، ورود به کلاس ایمان بدون طی کردن جنبه انسانی را بی‌فایده و اتلاف عمر دانسته و خاطرنشان کرد: دلیل بیان کردن این موضوع این است که ما به عنوان معلم وظیفه‌ای داریم. یک عده جوان آمدند تا در حضور اساتید یاد بگیرند و وارد جامعه شوند.
شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>