پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار نهاد
 
مراسم پرفیض زیارت عاشورا
مراسم پرفیض زیارت عاشورامراسم سوگواری و عزاداری ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش در مسجد دانشگاه برگزار گردید.
دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧
هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر
هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکرجلسه احیاء امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضاء محترم در دفتر نهاد رهبری برگزار گردید.
دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧
مراسم تکریم رئیس سابق نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و معارفه رئیس جدید این نهاد
مراسم تکریم رئیس سابق نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و معارفه رئیس جدید این نهادمراسم تکریم رئیس سابق نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و معارفه رئیس جدید این نهاد امروز با حضور شخصیت‌ها و مسئولان دانشگاهی و کشوری در دانشگاه تهران برگزار شد.
شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٧
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در نشست سراسری مدیران و اعضای هیأت علمی گروه معارف اسلامی: اساتید معارف مرزبانان و مجاهدان حریم اعتقادات هستند
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در نشست سراسری مدیران و اعضای هیأت علمی گروه معارف اسلامی: اساتید معارف مرزبانان و مجاهدان حریم اعتقادات هستند ئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: شما اساتید معارف مرزبانان و مجاهدان حریم اعتقادات در جبهه‌ای که به‌‌شدت مورد هجمه است، هستید که باید پاسخگو باشید، چون همه ما مورد سؤال قرار می‌گیریم و اگر در مسئولیت خود کوتاهی کرده باشیم، بخشیده نخواهد شد.
دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧
حجت‌الاسلام والمسلمین رسمتی در نشست رؤسای دانشگاه‌ها در دانشگاه علم و صنعت: امروز دانشگاه‌ها مهم‌ترین بار پیشرفت کشور را به دوش می‌کشند
حجت‌الاسلام والمسلمین رسمتی در نشست رؤسای دانشگاه‌ها در دانشگاه علم و صنعت: امروز دانشگاه‌ها مهم‌ترین بار پیشرفت کشور را به دوش می‌کشند مروز دانشگاه‌ها مهم‌ترین بار پیشرفت کشور را به دوش می‌کشند و دانشگاه‌ها موتور محرک و عامل پیشرفت کشور هستند. هر جا توفیقی به دست آمده دانشگاه‌ها اثرگذار بوده‌اند، بدون دانشگاه‌ها پیشرفت ایجاد نمی‌شود. هر جا که دانشگاه‌ها مسئولیت پذیرفته‌اند موفق بوده‌اند.
دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>