امام حسن عسکری (علیه السلام): دوخصلتی که که بالاتر از آن چیزی نمی باشد عبارتند از : ایمان به خدا و نفع رساندن به برادران.
مسئول نهاد

پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • جلسه صمیمانه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان با استاندار محترم بوشهر
  نشست صمیمانه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان بوشهر با استاندار محترم بوشهر برگزار گردید.

 • پیام تسلیت در پی جان باختن کارکنان کشتی نفتکش ایرانی
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با صدور پیامی حادثه‌ی تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند.

 • تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه
  طی مراسمی امروز چهار شنبه مورخ 1396/10/20 در دانشگاه از زحمات دکتر سید عبدالطیف هاشمی فرد تقدیر و دکتر عبدالکریم حسین پور به عنوان دبیر جدید هم اندیشی اساتید دانشگاه خلیج فارس معرفی گردید.

 • نهم دی روز تجلی غیرت دینی و بصیرت سیاسی مردم است
  مسئول محترم دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: نهم دی روز تجلی غیرت دینی، بصیرت سیاسی، استقامت، صلابت و قاطعیت مردم در برابر استکبار و روز مرزبندی با دشمنان بود و شروعی برای اقدامات بعدی و موضع گیری های قاطع مردم بود.

 • بمناسبت سالروز حماسه 9 دی
  مسئول نهاد رهبری دانشگاه (حجت الاسلام و المسلمین جمالی):بحمدالله استان بوشهر و مجموعه دانشگاههای این استان با بصیرت و همیشه در خط ولایت و در مقابله با استکبار پیش قدم بوده اند .

 • دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با رهبر انقلاب
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور، با اشاره به تلاش بی‌وقفه امریکا برای شبهه‌پراکنی و گرفتن «امید و اعتماد به نفس ملت»، از همراهی خواسته یا ناخواسته برخی افراد با اهداف دشمن به شدت انتقاد کردند

اخبار مهم
جلسه صمیمانه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان با استاندار محترم بوشهر
جلسه صمیمانه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان با استاندار محترم بوشهر نشست صمیمانه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان بوشهر با استاندار محترم بوشهر برگزار گردید.
١٥:٣٦ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦
پیام تسلیت در پی جان باختن کارکنان کشتی نفتکش ایرانی
پیام تسلیت در پی جان باختن کارکنان کشتی نفتکش ایرانیحضرت آیت‌الله خامنه‌ای با صدور پیامی حادثه‌ی تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند.
١٥:٢٩ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦
تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه
تکریم و معارفه دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاهطی مراسمی امروز چهار شنبه مورخ 1396/10/20 در دانشگاه از زحمات دکتر سید عبدالطیف هاشمی فرد تقدیر و دکتر عبدالکریم حسین پور به عنوان دبیر جدید هم اندیشی اساتید دانشگاه خلیج فارس معرفی گردید.
١١:١٤ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦

کانال تلگرام

اطلاعیه

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 126
 بازدید امروز : 191
 کل بازدید : 166435
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0.39