پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار > دیدارجمعی از دانشجویان فعال دانشگاههای استان با نماینده محترم ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر
 


شماره خبر :٥٢٤٢٠٠   تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٦ ا ١١:١٤
 
دیدارجمعی از دانشجویان فعال دانشگاههای استان با نماینده محترم ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر
دانشجویان فعال دانشگاههای استان در ماه مبارک رمضان با حضرت آیت ا... صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند .

در این دیدار حضرت آیت ا...صفایی  بیاناتی را به شرح ذیل مطرح فرمودند :

 

 

ایشان فرمودند زنده بودن یک انقلاب مثل یک قلب است که در نوار قلب نشان داده می شود، بالا و پایین دارد ولی زنده و در حال حرکت و رو به جلو است.جنبش دانشجویی باید سر حال و سر زنده باشد، می بایست جنبش دانشجویی و حوزوی در راستای تحقق آرمان ها و ارزش های ولایی حرکت کنند.نکته مهم در این حرکت آن است که اولویت بندی درست و دقیق داشته باشند.حضرت آیت ا... صفایی بوشهری  فرمودند : آتش به اختیار هستید، یعنی نباید منتظر تغییر مسئول و یا جعل قانون باشید، باید بر مبنای عقل و مبانی انقلاب حرکت کنید و موانع را بر طرف کنید. مواظب باشیم نوک پیکان انتقادات را به سمت هم قرار ندهیم، و مقابل هم قرار نگیریم. این درگیری با خود یعنی کم شدن توان و قدرت و در نتیجه غفلت از جبهه مقابل.

نسبت به هم شرح صدر و روحیه پذیرش همدیگر را داشته باشیم، این باعث می‌ شود که توان چند برابر شود.

 

قبل از فرمایشات حضرت آیت ا... صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهرمسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس گزارشی از عملکرد چندماه دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ارائه نمودند . ایشان ضمن تقدیر و تشکر از نماینده محترم ولی در استان و امام جمعه بوشهر، از فعالیت های دفتر نهاد رهبری دانشگاه  در استان از جمله برگزاری مراسم معنوی اعتکاف به صورت استانی و متمرکز در دانشگاه خلیج فارس ، برگزاری جشن ازدواج دانشجویی برای حدود 50 زوج و حضور بیش 700 نفر در این جشن باشکوه و برنامه های پیش رو  اشاره نمودند . در ادامه  تعدادی از دانشجویان فعال دانشگاههای استان از جمله دانشگاه خلیج فارس ، دانشگاه علوم پزشکی و... نظرات خود را درباره مسائل روز بیان نمودند .

 

 

 

 

 

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج