پیوندها

اخبار > بمناسبت سالروز حماسه 9 دی
 


شماره خبر :٥٣٣٥٠١   تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦ ا ١٠:٤٣
 
بمناسبت سالروز حماسه 9 دی
مسئول نهاد رهبری دانشگاه (حجت الاسلام و المسلمین جمالی):بحمدالله استان بوشهر و مجموعه دانشگاههای این استان با بصیرت و همیشه در خط ولایت و در مقابله با استکبار پیش قدم بوده اند .

مسئول نهاد رهبری دانشگاه (حجت الاسلام و المسلمین جمالی)، ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و روز تجدید میثاق با ولایت به جامعه ولایت مدار دانشگاهی ابراز داشتند: بحمدالله استان بوشهر و مجموعه دانشگاههای این استان با بصیرت و همیشه در خط ولایت و در مقابله با استکبار پیش قدم بوده اند .

ایستادگی در مقابل انگلیس یکی از نمونه های بارز استکبارستیزی این استان است . دانشگاهها نیز علم را با عمل آمیخته اند و بر مبنای منویات مقام معظم رهبری پا به عرصه علم و پژوهش و فرهنگ گذاشته اند .

امروز دانشگاه خلیج فارس در مسیر علم به لحاظ کیفیت جزو یک درصد دانشگاههای معتبر جهان است .این دانشگاه جزو پیش قراولان عرصه فرهنگ و معنویت در فضای استانی وملی است.

ایشان افزودند: این دانشگاه ضمن وجود تضارب آرا در موضوعات مختلف علمی ،فرهنگی و سیاسی در مقابل هر گونه عملکردی که بوی فتنه انگیزی به قصد براندازی نظام از طرف جبهه استکبار باشد،مستدل و مستحکم ایستادگی کرده و در راستای حفظ منافع ارزشمند انقلاب اسلامی ایران بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری پیشرو خواهد بود .

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج