پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار > بازدید مسئول نهاد رهبری دانشگاه خلیج فارس از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی برازجان
 


شماره خبر :٥٣٥٧٠٦   تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦ ا ٠٨:٣٦
 
بازدید مسئول نهاد رهبری دانشگاه خلیج فارس از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی برازجان
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خلیج فارس حجت الاسلام و المسلمین جمالی در روز شنبه 28 بهمن ماه از دانشکده کشاورزی برازجان از دانشکده های اقماری دانشگاه خلیج فارس بازدید کردند.

مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونت محترم دفتر نهاد رهبری با اساتید و همکاران و همچنین دانشجویان فعال تشکل ها و کانون ها در دانشکده کشاورزی دیداری صمیمی داشتند.
در این دیدار ایشان بیان داشتند: در دانشکده کشاورزی انصافا علم باعمل عجین شده است و استاد و دانشجو با هم جهت پیشرفت و توسعه کار می کنند.
وقتی به اتاق اساتید سر می‌زنیم معنی واقعی جهاد علمی و خود را وقف کار کردن،مشخص ومبین است و با وجود تضارب آرا همه باهم جهت اعتلای اهداف عالیه انقلاب تلاش میکنند .
حقیقتا کارآفرینی را اینجا انجام میدهند وبه نظر می‌رسد تا یکی دوسال دیگر این دانشکده خودکفا شود ودرآمدزا .مدیریت جناب آقای کهن مو(رئیس دانشکده) عالی است و تلاشهای تان مصداق بارز جهاد اقتصادی واقتصاد مقاومتی است،دانشجویان هم فعالانه و خالصانه ومتحدانه  کار  علمی وفرهنگی‌ انجام میدهند که جای تقدیر ویژه دارد.الحمدلله همه مجموعه دانشگاه و دانشکده ها در مسیر توسعه و پیشرفت وکارافرینی قدم های مثمر ثمری برداشته اند.
کندوهای عسل،تولیدات دامی وطیور و درختان پربار که هرکدام خود منحصر به فرد است ازجمله تلاشهای بی وقفه دانشکده کشاورزی است .خداقوت میگویم به همکاران خوب وپرتلاشمان.
لازم به ذکر است؛در جلسات امروز حاج آقای حقیقت منش (امام جماعت جدید دانشکده ) معارفه شد و مباحث و راهکارهایی جهت ارتباط بهتر دانشجویان با مسئولین و هماهنگی بیشتر دانشجویان دانشکده با دانشگاه ارائه شد که انشاءالله شاهد موفقیت های روز افزون دانشجویان وهمکارانمان در دانشگاه خلیج فارس خواهیم بود.

در آخر از ریاست محترم و هیئت رئیسه محترم دانشگاه جهت حمایت های ایشان از دانشکده کشاورزی کمال تقدیر و تشکر را بعمل می آوریم.

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج