پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار > آئين تجليل از كارمندان نمونه دانشگاه
 


شماره خبر :٥٣٦٧٦٦   تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦ ا ١٠:٤٦
 
آئين تجليل از كارمندان نمونه دانشگاه
آئين تجليل از كارمندان نمونه دانشگاه روز دوشنبه 21 اسفندماه در سالن اجتماعات دانشكده نفت، گاز و پتروشيمي دانشگاه خليج فارس برگزار گرديد.

دكتر عبدالمجيد مصلح رئيس دانشگاه در اين مراسم ضمن تبريك ايام ميلاد با سعادت حضرت فاطمه‌ زهرا (س) و روز زن گفت: اميدوارم سال جديد 1397 سالي سرشار از سلامتي، بهروزي و موفقيت براي شما كاركنان عزيز و خانوده هاي گراميتان و سالي پر از اميد، توسعه و پيشرفت براي خانه‌ي ما يعني دانشگاه خليج فارس باشد.

دكتر مصلح افزود: سال 1396 سالي پر از حوادث گوناگون و خوشحالي ها و ناراحتي هاي مختلف براي جامعه دانشگاهي خليج فارس بود. در اين سال ما متاسفانه بسياري از همكاران خوبمان را از دست داديم كه امروز جا دارد ياد و خاطر اين عزيزان را كه هر كدام به سهم خويش سهم بسزايي در توسعه و پيشرفت دانشگاه داشتند، گرامي بداريم. در سال 1396 ما جشن بيست و پنجمين سال تاسيس دانشگاه را داشتيم كه اين موضوع يكي از حوادث خوب و شيرين اين سال براي جامعه دانشگاهي بود.

 

رئيس دانشگاه ادامه داد: با تلاش، پشتكار و همراهي شما كاركنان عزيز توانستيم در بين دانشگاه هاي كشور جايگاه مناسبي را از لحاظ كيفي و كمي كسب نماييم و اميدوار هستيم كه اين روند، روز به روز پر شتاب تر و با جديت بيشتر ادامه يابد تا نام پر غرور دانشگاه خليج فارس باعث افتخار آيندگان گردد.


دكتر مصلح افزود: امروز ما از تعدادي از كارمندان به عنوان نمايندگان جامعه كارمندي تقدير و تجليل خواهيم كرد و يقينا اين تعداد همه جامعه كارمندان توانمند و نمونه را در بر نخواهد گرفت و مطمئن باشيد اين تجليل به منظور نفي تلاش هاي مجاهدانه ساير همكاران عزيز نخواهد بود.


حجت الاسلام جمالي مسؤل دفتر نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه خليج فارس طي سخناني از مجموعه دانشگاه خليج فارس به جهت تهيه و توليد سرود دانشگاه، مرمت و بازسازي مناسب مسجد دانشگاه و حمايت از برگزاري برنامه هاي علمي، فرهنگي و مذهبي، تقدير نمودند. 

 

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج