پیوندها

اخبار > «کارآفرینی جزء ضروریات شخصیتی جوان دانشجوی امروز ماست»
 


شماره خبر :٥٣٨٨٧٢   تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ ا ١٢:٣٠
 
نشست صمیمانه با کارآفرین برتر استان
«کارآفرینی جزء ضروریات شخصیتی جوان دانشجوی امروز ماست»
اولین جلسه کارآفرینی با موضوع شعار سال و حمایت از کالای ایرانی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس برگزار گردید.

این جلسه با حضور کارآفرین برتر استان سرکار خانم داد ، رئیس محترم مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس جناب آقای مهندس سالمی و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در خلیج فارس جناب حجت الاسلام جمالی تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا سرکارخانم داد در خصوص تجربیات و توانمندی هایی که در استان انجام شده است از قبیل تولیدات مختلف گیاهان داروئی، پوشاک و ... به شرح جزئیات پرداختند و سپس جناب آقای مهندس سالمی نیز پیشرفت ها و گزارشاتی از کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس و تلاش های دانشجویان در این زمینه توضیحاتی ارائه دادند و همچنین افزودند که هم اکنون بیش از صد نفر از دانشجویان به صورت تیمی در حوزه های مختلف آی تی مشغول به کار هستند.

در ادامه این جلسه جناب حجت الاسلام جمالی ضمن تقدیر از حضور مدعوین و اهتمام ایشان به حمایت از کالای ایرانی به توضیحاتی در خصوص تاکید مقام معظم رهبری در این زمینه پرداختند. ایشان ضمن اشاره به آیات و روایاتی در خصوص تلاش و کار و کسب روزی حلال فرمودند: امروز کارآفرینی جزء لاینفک جوان دانشجوی مستعد ماست و باید ضمن کارهای معنوی و علمی وارد بازار کار شوند و بطور عملی به پیشرفت اهداف عالیه انقلاب اسلامی که یکی از آن ها مسئله اقتصاد مقاومتی و خود برتربینی و خودکفایی در تمام زمینه ها است اهمیت بورزند.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج