پیوندها

اخبار > سخنرانی
 


شماره خبر :٥٣٩٤٢٨   تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧ ا ١٢:٢١
 
سخنرانی
ایراد بیانات مهم رهبری در نشست با دانشجویان فعال تشکلهای دانشجویی توسط حجت الاسلام و المسلمین جمالی(مسئول نهاد رهبری دانشگاه خلیج فارس)

جناب حجت الاسلام و المسلمین جمالی (مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خلیج فارس) در نماز جماعت ظهر و عصر مسجد دانشگاه خلیج فارس بیان فرمودند:


سعه صدر مقام معظم رهبری در مقابل دانشجویان مثال زدنی است و در هیچ یک از کشورهای دنیا چنین تعاملی میان رهبران و جوانان وجود ندارد، چرا که ایشان به تمام نظرات دانشجویان توجه کردند و توصیه هایی به آنها داشتند.

ایشان با اشاره به جلسه دانشجویان با مقام معظم رهبری گفتند: «فضای این جلسه بسیار پرنشاط، نقاد و آرمان خواهد بود.»

در هیچ کشوری این فرصت میان دانشجویان و رهبران جوامع وجودندارد، بنابراین ما مسئولان باید این منش و نحوه تعامل مقام معظم رهبری باجوانان را یاد گرفته و اجرایی کنیم.

وی با اشاره به اینکه موضوع عدم ایجاد یأس و نا امیدی میان جوانان از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفت، افزودند: متاسفانه در برخی موارد به جوانان القا می شود به آنچه دارند افتخار نکنند. او تاکید کرد: برخی افراد نیز به دنبال این هستند که بستری فراهم کنند تا جوانان ما به آنچه در دیگر کشورها وجود دارد، غبطه بخورند.


در ادامه فرمودند: «این نوع نگاه ها واقعی نیست و تنها برای بهره برداری از پتانسیل نیروی انسانی ما دنبال می شود. سیاست های رسمی اعلام شده از سوی پیشگامان علم به نحوی است که بر دسترسی به نیروی انسانی تاکید دارد که این نوع سیاست ها به دنبال دسترسی به منابع انسانی کشورها است. او گفت: «بنابراین باید جامعه دانشگاهی دقت بیشتری داشته باشد، چراکه جوانان، سرمایه کشور به شمار می روند.»

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج