پیوندها
اخبار > حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در اجلاس سراسری بسیج اساتید: دانشگاه، سنگر مدافع جامعه است
 


شماره خبر :٥٤١٨٠٧   تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧ ا ٠٩:٥٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در اجلاس سراسری بسیج اساتید: دانشگاه، سنگر مدافع جامعه است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: سنگری که انتظار است مدافع جامعه باشد٬ دانشگاه است.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید که صبح امروز به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار کرد: در دوره‌ای قرار داریم که شاید پیچیده‌ترین هجمه‌ها نسبت به جامعه و کشور ایران صورت می‌گیرد.

وی افزود: جنگ نظامی٬ سیاسی٬ اقتصادی و فشار دیپلماتیک، جای خود را به جنگ کانونی داده است و آن نبرد با اراده‌ها٬ عزم و استفاده از سلاح القای ناتوانی و ایجاد بی‌اعتمادی در جامعه است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه دشمن به دنبال خلق جامعه ناامید با احساس ضعف و زبونی همراه با بی‌اعتمادی مردم نسبت به کارگزاران نظام است، افزود: سنگری که انتظار است مدافع جامعه باشد٬ دانشگاه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی با تأکید بر اینکه دانشگاه در تمام ادوار محل خلق حماسه‌های دفاع از کشور بوده است، گفت: شما استادان٬ بسیجی بودن را در خودباور کرده‌اید. برای سال تحصیلی پیش رو باید در برابر دشمنی که بر زبان آورده ۴۰ سالگی انقلاب نباید دیده شود، مقابله کنید.

وی با بیان‌ اینکه دشمن بارها آرزوهای خود برای نابودی نظام را به گور برده است، افزود: نظام با سرافرازی به حیات خود ادامه داده است٬ البته شرط این‌امر مقاومت و ایستادگی اهل حق است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه خداوند وعده نصرت به مجاهدان داده است، عنوان کرد: استادان باید محل مراجعه دانشجویان باشند٬ شما باید امید به آینده را نشان دهید.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج