پیوندها
اخبار > خطبه های نماز جمعه شهرستان تنگستان(شهر اهرم)
 


شماره خبر :٥٤٣٩٩٩   تاریخ انتشار خبر : شنبه ٥ آبان ١٣٩٧ ا ٠٩:٥٩
 
خطبه های نماز جمعه شهرستان تنگستان(شهر اهرم)
امام جمعه موقت شهرستان تنگستان( شهر اهرم): حماسه اربعین مرهون خون شهدای مدافع حرم است.

ایشان ضمن تشکر از حضور باشکوه مردم در مراسم نماز جمعه شهر اهرم، گفتند:

حماسه بزرگ بیست میلیونی اربعین یکی از اثرات خون شهدای مدافع حرم است. حرکت و مبنای فکری مردم ما علوی المبداء و حسینی المقصد است و راه ما ، راه حسین علیه السلام است.

امروز تبلیغات مدرن که سبکی از خبررسانی حرفه ای با جهت گیری خاص است که در صنعت غرب رایج است، می خواهند خیل بزرگ جمعیت و زائران اربعین حسینی را منفی تلقی کنند و نادیده بگیرند، اما نخواهند توانست و جوانان ما پیام رسانان اربعین، بیدارند.

حجت الاسلام والمسلمین جمالی افزود: استکبار می خواهد بین مسلمانان ایران و عراق اختلاف ایجاد کند اما با وجود همایش با شکوه اربعین حسینی این دسیسه دشمن نیز رنگ باخته است.
ایشان فرمودند:هدف اصلی دشمن تصویرسازی غلط و منفی و ناامید کننده از اوضاع ایران است. اما به فضل الهی تصویر واقعی ایران مقابل این تصویرسازی غلط است و بحمدالله کشور ما در بخش های مختلفی مانند علوم زیستی، سد سازی، صنعت دفاعی، صنعت هسته ای و سلول های بنیادی پیشرفت های علمی چشم گیری داشته است.

ایشان با اشاره به دیدار اخیر نخبگان جوان ( استعدادهای برتر علمی) با رهبر معظم انقلاب اظهار داشتند، حمایت از جوانان ، اهتمام ویژه به استعدادهای جوان  ایرانی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است و نگاه به غرب جز معطلی و منت کشیدن چیزی در بر ندارد.

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج