پیوندها
اخبار > هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه در بوشهر برگزار شد
 


شماره خبر :٥٤٧٦٦٦   تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٥ دی ١٣٩٧ ا ١١:١٢
 
هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه در بوشهر برگزار شد
هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه، با حضور اساتید حوزه علمیه و دانشگاه های استان و همچنین با حضور و کارشناسی دکتر مدرسی در سالن جلسات مدیریت حوزه استان برگزار شد.

نشست هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه، شامگاه یکشنبه با حضور اساتید حوزه علمیه و دانشگاه های استان و همچنین با حضور و کارشناسی دکتر مدرسی، در سالن جلسات مدیریت حوزه علمیه استان برگزار شد.

 

حجت الاسلام رضا خدری در این جلسه گفت: در راستای وحدت حوزه و دانشگاه این جلسه با موضوع «دنیای پر راز و رمز ژنتیک و تکامل گیاهان از نگاه قرآن و علم» برگزار شده است.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان اینکه در سال های اخیر جلسات خوبی بین حوزویان و دانشگاهیان برگزار شده است اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی به تقویت ارتباط و صمیمیت بین حوزه و دانشگاه کمک شایانی می کند و الحمدلله هر ساله استقبال خوبی از این جلسات به عمل می آید.

وی افزود: این جلسات هم اندیشی از نظر علمی پر محتوا و پربار است و بنا به فرمده رهبر معظم انقلاب حوزه و دانشگاه دو مغز متفکر جامعه است که دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در بین این دو مجموعه است.

استاد حوزه علمیه بوشهر با ابراز امیدواری نسبت به این گونه جلسات و تاثیرگذاری مثبت بر فضای جامعه، عنوان داشت: وحدت حوزه و دانشگاه می تواند در توسعه و پیشرفت کشور و حرکت رو به جلوی آن موثر باشد.

 در این جلسه یکی از اساتید دانشگاه به ارائه موضوع «دنیای پر راز و رمز ژنتیک و تکامل گیاهان از نگاه قرآن و علم» پرداخت و سپس حجت الاسلام یوسف جمالی از اساتید حوزه علمیه نظریه وی را نقد کرد. همچنین دیگر اساتید حوزه و دانشگاه نیز در این جلسه به نقد موضوع ارائه شده پرداختند.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج