پیوندها
اخبار > در طول این 40 سال انقلاب, هر سال یک آسیب از سوی دشمن به انقلاب وارد شده، اما ما با عنایت خدا جلو آمده ایم.
 


شماره خبر :٥٤٩٤٠٧   تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧ ا ٠٨:٤٦
 
حجت الاسلام والمسلمین دشتی در جلسه ستاد استانی ازدواج دانشجویی:
در طول این 40 سال انقلاب, هر سال یک آسیب از سوی دشمن به انقلاب وارد شده، اما ما با عنایت خدا جلو آمده ایم.
جلسه ستاد استانی ازدواج دانشجویی استان بوشهر باحضور دبیر محترم و مسئولین ستاد برگزار گردید.

در این جلسه که باحضور مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر جناب حجت الاسلام والمسلمین دشتی و دبیر محترم ستاد استانی ازدواج دانشجویی جناب حجت الاسلام والمسلمین جمالی و سایر اعضا برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین دشتی ضمن تسلیت بمناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) فرمودند:

امام صادق:هرکس شان حضرت زهرا را بشناسد الحق به شناخت شب قدر رسیده است. امیدواریم که مورد شفاعت حضرت زهرا (س) قرار بگیریم. در آستانه 40 امین سالگرد انقلاب هستیم. در فرهنگ علمی و اعتقادی ما عدد 40 دارای رمز و رموزات زیادی است.  پیامبر اسلام در سن 40 سالگی مبعوث شدند. سال 40 ام هجرت بود که حضرت علی به شهادت رسید. انسان وقتی به سن 40 رسید  خداوند به او به دید رأفت و مهربانی نگاه میکند! انقلاب اسلامی ما در 40 سالگی در حال رسیدن به حد کمال و بلوغ خود می باشد، و جالب ادبیات دشمنان ما هم این مسئله را میرساند و آنها هم متوجه شده اند و بارها این جمله را گفته اند که: نگذارید این انقلاب به سن 40 سالگی برسد!!! در طول این 40 سال انقلاب, هر سال یک آسیب از سوی دشمن به انقلاب وارد شده، اما ما با عنایت خدا جلو آمده ایم. در بحث ازدواج دانشجویی کارهای خوب و ارزشمندی صورت گرفته است امیدواریم ماهم بتوانیم باهم به نحو احسن این موضوع را در استان پیگیری کنیم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جمالی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند:
جشن ازدواج های دانشجویی کار ارزشمند است و در پی هستیم امسال جشن ازدواج دانشجویی را مانند سال های قبل پی بگیریم. در راستای این قضیه حسب نیاز به ادارات و مراکز زیادی سر زدیم و توانستیم کمک ها مالی لازم را جذب کنیم. ان شا الله ایام تولد حضرت زهرا (س) برنامه در زلال معرفت را در پی داریم.
در پایان نیز ایشان از زحمات تمامی همکاران و فعالان در زمینه ازدواج دانشجویی تشکر کردند.
در ادامه نیز رابط استانی ازدواج دانشجویی جناب آقای رستمی به تشریج بودجه و هزینه های سفر مشهد مقدس برای مزدوجین، چگونگی اعزام مزدوجین به این سفر و همچنین مراسم بدرقه پرداختند.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج