پیوندها
اخبار > انقلاب اسلامی ما چون در مسیر کمالات انسان و رسیدن به ارزش های معنوی، اقتصادی و سیاسی مبتنی بر کمال انسان بود، ماندگار شد.
 


شماره خبر :٥٤٩٤٩٠   تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧ ا ١٣:٠٠
 
حجت الاسلام والمسلمین جمالی در مراسم غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدا:
انقلاب اسلامی ما چون در مسیر کمالات انسان و رسیدن به ارزش های معنوی، اقتصادی و سیاسی مبتنی بر کمال انسان بود، ماندگار شد.
مراسم قرائت زیارت پرفیض عاشورا و غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا در گلزار شهدای شهر بوشهر برگزار گردید.این مراسم که با حضور مسئولین و کارکنان دفاتر نهاد رهبری دانشگاه های استان و همچنین کارکنان و روسای دانشگاه های استان در گلزار شهدای شهر بوشهر برگزار گردید با قرائتی چند از کلام الله مجید و همچنین زیارت پرفیض عاشورا آغاز گردید. مراسم با سخنرانی مسئول محترم دفتر نهاد رهبری دانشگاه خلیج فارس جناب حجت الاسلام والمسلمین جمالی ادامه یافت.
ایشان فرمودند:

انقلاب اسلامی ما چون در مسیر کمالات انسان و رسیدن به ارزش های معنوی، اقتصادی و سیاسی مبتنی بر کمال انسان بود، ماندگار شد. شهید مطهری (ره)فرمودند امام خمینی (ره) دارای چهار نوع اعتقاد بود، اول اعتقاد به خدا که اساس اعتقادات ایشان بود، دوم اعتقاد به هدف ، سوم اعتقاد به این راه و چهارم اعتقاد به روحیه ی مردم بود. امسال جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب را باشکوه برگزار خواهیم کرد و انشاءالله این انقلاب با رهبری مقام معظم رهبری به دستان مبارک حضرت ولی عصر (عج) منتقل خواهد شد.

در ادامه نیز حاضرین در مجلس بر سر قبور شهدا گرد آمده و با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.

 

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج