آیین نکوداشت مقام استاد

حاج آقا جمالی مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، با حضور در جلسه با استفاده از بیانات امام سجاد(ع) از حق استاد بر شاگرد و حق شاگرد بر استاد به سخنرانی پرداختند.

از دانشجویان سرآمد، المپیادی، اساتید بازنشسته و سرآمد آموزشی دانشگاه خلیج فارس تجلیل شد.

دکتر مدرسی، رئیس دانشگاه خلیج فارس، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید دکتر مطهری، استاد گرانقدر و تبریک روز معلم، با ابراز خرسندی برای از سرگیری آموزش حضوری گفت: بالاخره بعد از دو سال و اندی دوران سخت کرونایی شاهد حضور فرزندان خانواده بزرگ دانشگاه خلیج فارس در محیط دانشگاه و فضایی پرنشاط هستیم.
مدرسی، یادآور شد: این بازگشایی تدریجی مقدمه ای برای بازگشایی بصورت کامل و با تمامی رشته ها در مهرماه است.

وی تأکید کرد: انتخاب سرآمدان در میان دانشجویان و همکاران هیئت علمی فرایندی است که از لحاظ شاخص‌های سرآمدی صورت می‌گیرد و این یک انتخاب نمادین برای تقدیر و تشکر از زحمات همکاران است برای آنکه نشان دهیم ما تلاش، کوشش و خدمات آنها را ارج می گزاریم.
مدرسی، عنوان داشت: دانشگاه دارای سه رکن اساسی کارمند، هیات علمی و دانشجو است که هر کدام به سهم خود برای ارتقای سیستم تلاش می‌کند و باید هر سه رکن در فعالیتها دیده شوند و کسی هم که سر آمد می شود باید از تمام جنبه‌های علمی، شخصیتی و اجتماعی الگو باشد.

دکتر محمود افشاری، معاون آموزشی، دانشگاه ضمن تبریک روز معلم و خسته نباشید به همکارانی که به مقام بازنشستگی نائل آمدند گفت: با حضوری شدن آموزش، دانشجویانی که بدون آن ها دانشگاه بی رمق بود اینک با حضورشان در دانشگاه، فضای دانشگاه رونق گرفته است.

افشاری، بیان داشت: ایجاد انگیزش بین اساتید، دانشجویان و اتکاء به خود بسیار مهم است از این رو پذیرای نظرات و پیشنهادات و ارائه تجربیات شما بزرگواران هستیم و از ایده های خلاقانه همکاران استفاده می کنیم.

وی یادآور شد: ادامه فعالیت آموزشی در دوران کرونا تجربه ارزشمندی بود برای ما و آسیب‌هایی نیز با خود به همراه داشت. او در بخش دیگری افزود: باید این نوید را بدهم که با تشکیل هیئت ممیزه افرادی که پیگیر کمیسیون های این هیات بودند در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.

دکتر افشاری در خصوص شاخص‌های انتخاب سرآمدان آموزشی در بخش دانشجویی و سرآمدان اعضای هیئت علمی تصریح کرد: از سرآمدان دانشجویی در دو بخش آموزشی و المپیادی تقدیر می شوند از میان سرآمدان آموزشی در حوزه دانشجویی ۳نفر از هر دانشکده در نظرگرفته شده است.

وی افزود: از دانشجویان المپیادی حائز رتبه در سال های ۹۸ و ۹۹ نیز در این برنامه تجلیل می‌شود .

وی در خصوص سرآمدان اعضای هیات علمی نیز گفت: سه تن از مدیران گروه هر دانشکده و معاون آموزشی برگزیده در میان دانشکده ها و اساتیدی که به مقام بازنشستگی نائل آمدند را تقدیر می‌کنیم.

حاج آقا جمالی مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، با حضور در جلسه با استفاده از بیانات امام سجاد(ع) از حق استاد بر شاگرد و حق شاگرد بر استاد به سخنرانی پرداختند.

اسامی سرآمدان آموزشی دانشجویی و اعضای هیات علمی که از آنان تقدیر به عمل آمد:

 

اعضای هیات علمی بازنشسته:

- خانم دکتر فهیمه ناصری

- دکتر محمدرضا شمس الدینی

- دکتر مسلم زمانی

- دکتر نادر سبکتکین

  • مرحوم دکتر مهدی سلطانی

معاون آموزشی سرآمد:

دکتر محمود ملکوتی علون آبادی

مدیران گروه سرآمد:

دکتر حسن الهیاری، دکترسید حامد معراجی، دکتر هادی کشاورز

اعضای هیات علمی سرآمد:

- دانشکده ادبیات و علوم انسانی : دکتر عبدالمحمد موحد، دکتر محمد منصوری مقدم

- دانشکده مهندسی : دکتر احمدرضا کهنسال، دکتر محمد واقفی

- دانشکده کسب و کار و اقتصاد : دکتر مجید اسماعیل پور، دکتر مهدی رضایی

- دانشکده علوم و فناوری نانو و زیستی : دکتر دارا باقری، دکتر محمد عباسی

- دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند و علوم داده : دکتر حجت قیمت گر، دکتر حسین حسین زاده

- دانشکده مهندسی کشاورزی : دکتر ملک حسین شهریاری

- دانشکده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی : دکتر احمد آذری

- دانشکده هنر و معماری و دانشکده فنی مهندسی جم : دکتر سید محمد موسوی

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *